POSTURI DISPONIBILE

Odata cu dezvoltarea si consolidarea pozitiei pe piata, cautam oameni cu experienta si ambitiosi , care sa impartaseasca pasiunea de a se remarca prin succes.

In cazul în care sunteti interesat sa va alaturati echipei noastre, va rugam sa aruncati o privire la posturile vacante de mai jos.

Mecanic montator - turbocompresoare auto - BUCURESTI

Poti fi noul membru al echipei Total Turbo din cadrul companiei AD Auto Total, daca ai:
  • Studii medii profil mecanica auto;
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul auto;
  • Cunostinte de intretinere si reparatii auto.
  • Seriozitate, rapiditate, punctualitate;
  • Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea postului

Pe acest post va trebui sa:
  • Efectuati lucrari de verificare si echipare turbocompresoare auto.
In cadrul echipei noastre vei gasi:
  • Un mediu de lucru profesionist si dinamic cu oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Un pachet salarial motivant: salariu fix + bonus legat de performanta + alte beneficii.

TRIMITE CV

Ne puteti furniza informatii despre activitatea dumneavoastra profesionala prin intermediul acestui formular. Datele vor fi trimise către departamentul de Resurse Umane pentru a fi prelucrate ulterior.

Selecteaza fisier Schimba Sterge

Vom pastra detaliile tale in baza noastra de date si te vom contacta în momentul în care vom avea pozitii disponibile.

Contactati-ne

turbo.autototal.ro
totalturbo@autototal.ro